Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Червената поляна

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyСъб Юли 02, 2011 11:39 am

First topic message reminder :

Говори се че на тази поляна се е проляло много кръв и за това цветята тук са винаги в червено. Смята се че са напоени с кръвта на създанията срещнали смъртта си тук,както и че бризът които се усеща са в същност духовете на тези създания.
Червената поляна  - Page 2 Poppy+Field_red+flower+field
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 8:16 am

Думите му ме успокоиха,радвах се че му е харесало. Сгушвах се в него и го целувах.
Предложението му не беше никак зле.. Стенех тихо от ласките които ми даваше,а ръката ми съвсем внимателно галеше главата му.
Тялото ми бе настръхнало,но този път не беше от студа,а от прекрасните чувства,които той ме караше да изпитвам.
Изстенах силно когато той слезе до долу,едвам можех да си намеря място,беше чудесно. Издърпах го нагоре и впих жадно устни в неговите. Дали въобще имаше нужда да му казвам че е била страхотно?
Ръцете ми галеха нежно тялото му,а устните ми вече целуваха вратът му.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 8:29 am

Той я гушна и се завъртя. Вече не бяха облегнати на дървото, а лежаха на поляната. Той лежеше отдолу, а тялото й се прилепи върху неговото. Усети устните й по вратът си и леко се оптусна, като я постави да се разхожда по тялото му, но искаше да са на едно ниво. Целуна устните й нежно и лекичко я прехапа за долната. Погледна я и попита:
-Искаш ли да дадем пример на другите, като покажем мир между нас
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 8:35 am

Тревата бе толкова мека и приятна,а времето прекарано с него не можеше да се опише. Целувах тялото му бавно и внимателно,а ръцете ми галеха неговите,както и раните му. Направих така че да му е удобно и се усмихнах. Предложението му беше страхотно,но дали щяха да ни послушат? Така ми се щеше да видят че наистина всичко е наред.. Искаше ми се да видят че той е прекрасен,че не всички са толкова лоши.
- Искам.. естествено че искам миличък.. - промълвих след кратките си размисли.
- Ще ми се да видят че не си като другите.. и че има и добри между вас.. както и между нас.. - усмихнах се леко и целунах едната му ръка.
На лунна светлина,всичко това бе приказно.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 8:53 am

Той галеше нежно бялата й кожа. Усмихнат я гледаше и каза:
-Това е добра идея, но... не знам, какво би се случило ако другите разберат какво правим.. как биха ни приели?? - след тези думи той я загледа в очите и каза:
-Сетих се... тайни срещи с теб, промъкване в града ти... това би било прекрасно.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Адреналина ще е на макс, но.... ако другите разберат за нас... какво биха ти направили? - след тези думи той я целуна по устните и усети как тя отново се спуска по тялото му. Беше му хубаво, че и харесва да го гали и целува.. Изглежда тялото му колкото и грубо да беше се хареса на някой. Загледа я и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 9:01 am

Устните ми не се отлепяха от тялото му.. толкова много рани.. Белези,кой знае какво бе преживял. Погледнах го усмихнато и казах :
- Тайни срещи? Звучи ми добре.. А ако разберат,просто няма да гледат на мен както гледат сега,може би дори ще искат да си тръгна,а за мен няма да е проблем. Мразя тази война. Мразя всичко това което е станало.. Но ти и аз не сме виновни за това,не сме виновни че има стара вражда.. Не искам да страня от теб само заради това което си. - шепнех му нежна и тихо,а след това го целунах страстно,тялото ми се доближи до неговото,а аз продължавах да го целувам.
- Аз също мога да идвам до твоя град.. не искам само ти да рискуваш. - казах с малко по-сериозен тон.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 9:14 am

Той прокара ръка през косите й и след това каза:
-А-а-а не.. кой знае какво ще е там.. тук ще си в безопастноаст, а и.. аз мога това - след тези думи той използва илюзията си върху себе си и тялото му изчезна. Тя го усещаше под себе си, но него го нямаше. Той я погъделичка леко и след малко отново се появи. Беше я хванал за дупето, а езичето му нежно премина по гърдите й. Заигра се със зърното й и каза:
-Аз мога да се крия и да бягам.. специалист съм в това.. - след тези думи отново се заигра, даже лекичко засмука зърното й и езичето му направи няколко движения по него. Бавно се отлепи и с целувки се върна към устните й. Целуна я страстно и каза:
-Аз няма да имам проблеми.. аз не следвам правила и живея сам... а ти.. ти си със своята раса.. няма да ти създам проблеми, като идваш в онази тъмна дупка.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Ще се оправим..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 9:23 am

Слушах внимателно това което ми обясняваше,когато тялото му изчезна и започна да ме гъделичка се разкикотих като малко дете. След това простенвах тихо,ласките му бяха толкова внимателни и същевременно влудяващи.
Погалих бузите му и промълвих :
- Добре миличък.. щом така искаш.. Виж,може да идваш в къщи,аз съм сама там,няма да е проблем да се виждаме и там. - промълвих и го целунах страстно.
- Искам да разчиташ на мен.. аз ще съм тук за теб винаги когато имаш нужда от нещо,помни го. - след това отново спуснах устните си по гръдния му кош,а ръцете ми нежно галеха определени части от него. Макар и по-груба кожата му ми бе приятна.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 9:33 am

Той прекара ръце по тялоти й и я хвана за дупето. Целуна я страстно и каза:
-Добре.. там ще е - след това последва поредната целувка. Езичето му си играеше с нейното и той попита:
-Какво ще кажеш за по нататък... може да заживеем заедно.. да имаме деца... - след тез думи я погледна и допълни:
-Да покажем на другите че си струва - след тези думи се усмихна и каза:
-А и да им покажем че ни пука един за друг..

ПП: Излизам по работа.. след час два съм тук
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 9:47 am

Съвсем леко галех главата му,устните ми целуваха всяка част от него която видеха. Целунах го първо нежно,но после стана по-страстно.
Усмихнах се на предложението му.. Хареса ми..
- С удоволствие бих живяла с теб,както и с радост бих се грижила за детето ни,стига наистина да го искаш.. - усмихнах се широко и го прегърнах. Целувах вратът му с леки и бързи целувки,погалих корема му внимателно :
- Да им покажем че може да съществува нещо красиво между нас.. - прошепнах на ухото му ,а след това го целунах,захапвайки долната му устна.


П.П - Окей,няма проблем.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 10:33 am

Той я прегърна и каза:
-Надявам се да ни възприемат.. - след тези думи той я погледна в очите и каза:
-Ще тренирам, за да стана по-силен.. ще стана по-силен за да те пазя.. - след тези думи се усмихна и я целуна страстно отново. Галеше я.. тези милувки и гушнакия му харесваха, дори и да беше демон.. Така де.. това не беше демона..това беше Даре.. демона беше заключен в него и не се знаеше, какво би станало ако той излезе в момента.. дори не се знаеше, дали тя би оцеляла, но.. това дори и самият Даре не го знаеше. Усещаше се тъмното същество, което се криеше в него... Но в момента.. то беше затворено навътре и отвън гледката беше много красива.. Бялото, голо тяло на Лея, която беше възбудила демончето.. той я облиза по вратлето и след това попита:
-Ами.. такова.. искаш ли.. такова...да опитаме за.. бебе?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 10:46 am

Дори да не ни възприемаха знаех че избора си беше наш.. Нямаха право да се месят,пък и.. може би нямаше да сме първите осмелили се да направят подобно нещо. Погалих корема му бавно и го целунах страстно.
- Не искам да пострадаш някак заради мен.. сигурна съм че си страшно силен,но просто няма да си го простя. - прошепнах и се усмихнах.
Притиснах тялото си към неговото :
- Нека пробваме мили. - казах възбудено. Даре беше прекрасен,усещах го.. но знаех и че демонската му част е опасна и все пак бях силно привлечена от него,нещо ме караше да не спирам да го целувам и милвам.
Тревата беше толкова мека,че спокойно минаваше за одеяло..
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 10:50 am

Бавно прокарах езиче по вралето й и достигнах устните й. Страстно я целунах и се завъртях така, че да съм отгоре. Това щеше да ми е за първи път и исках да го запомня. Приближих се колкото мога и след, като бях на точното място бавно започнах да навлизам в нея. Усещах топлина и влажност отдолу. Целунах я, за да я успокоя от болката, която щеше да изпита. Бавно навлизах и след като бях вкарал главичката му рязко се притиснах и целия влезе в нея. Започнах с бавни движения назад напред, а устните ми се слепиха с нейните. Не знаех как ще реагира, но при рязкото навлизане тя изтена от болка. Усетих нещо и забелязах, че отдоло имаше кръв.. явно наистина и на двама ни беше първия път. Забавих движенията, за да не я боли много, с ръце я притиснах към земята, а с устни и целувки я успокоявах.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 11:17 am

Дишането ми бе учестено,изстенах силно когато го усетих в себе си. Болката беше смесена с удоволствие. Сгуших се в него като малко котенце и отвръщах на целувките му задъхано. Тялото ми започна да се движи заедно с неговото,правейки въртеливи и нежни движения.
Впивах устни в неговите,преплетох пръсти и се усмихнах,издавайки по-силни стонове на удоволствие. Тялото ми се извиваше,дано го правех като хората,а ако ли не.. все пак ми е първия път.. а за сега беше прекрасно.
- Даре.. - прошепнах тихо стискайки с една река тревата до нас.. Целунах го продължително и страстно.
Харесваше ми допира на телата ни,харесваше ми да го усещам в себе си,той ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 11:20 am

Той продължаваше с плавните движени, когато усети въртеливо движение от таза й. Това беше невероятно.. той.. не беше чувствал такова нещо до сега. Притисна се към нея и я целуна страстно за пореден път. Дясната му ръка се заигра с едната й гърда и нежно правеше въртеливи движения по зърното й, което беше изпъкнало от възбуда. Другата му ръка нежно си прокара път до дупето й и я хвана за едната бузка. Той отлепи устни от нейните и попита:
-Какво? - след което отново езичето му се слепи с нейното.. Не искаше да се отделя от нея, а и.. като за новобранци и двамата бяха доста добри..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 11:37 am

От всичко което правеше изпитва все нови и нови чувства. Стенех и се притисках към него,в сякаш не можех без допира на неговото тяло.
- Прекрасен си.. - отговорих и се усмихнах. Леко захапах долната му устна ,а след това го целунах страстно по френски.
Таза ми не спираше да се движи под неговото,доставяйки му удоволствие.
Ръката ми погали бузата му.
- Всичко е чудесно.. - промълвих малко по-късно,като съвсем малко забързах темпото на таза си.
Само звездите и луната огряваха поляната,а цветята до нас,все едно ни криеха,но това което правехме бе съвсем редно..
Поне за нас.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 11:47 am

Целувах я страстно. Тя усети как и другата ми ръка се спусна по кръстчето й. Хванах я с две ръце за дупето и забързвах движението.. усещах го и когато момента наближи стснах с ръце и я придърпах. Навлязох колкото е възможно в нея и тогава течноста, която чакахме излезе... по хубавото беше, че и двамата свършихме едновременно. Спермата ми се разпространи в нея, като се смеси с соковете й и чувството беше невероятно. Целунах я страстно и отпуснах глава на гърдите й. Усмихнах се и казах:
-Беше невероятна... прекрасна.. - погледнах я в очите и допълних:
-Страхотна си, скъпа - и последва поредната целувка
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:23 pm

Края беше невероятен и за двама ни,бях щастлива,много щастлива.
Прегърнах го,а той постави глава върху гърдите ми. Започнах да галя главата му нежно,пръстите ми внимателно преминаваха по косата му.
- Ти си прекрасния мили.. - промълвих нежно и тихо. - Не съм била по-щастлива от това.. благодаря. - след това си откраднах една целувка. Погледнах небето и звездите. Те бяха нямите свидетели на нашата започваща връзка. Погледнах Даре,не спирах да го милвам.
- За какво друго мечтаеш? - по любопитствах исках да знам каква друга негова мечта мога да сбъдна.
Притисках го към себе си,усещах че е доста уморен.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:52 pm

Той я прегърна и се отпусна. Замисли се и каза:
-Ами не знам.. - след това потърка главата си в гърдите й , каато леко я погъделичка с коса и каза:
-Искам семейство.. деца.. теб.. и много.. много любов. - след което я целуна и попита:
-А ти? Какво ти се иска?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 2:01 pm

Повдигнах леко брадичката му и го целунах малко по-нежно.
- Искам да те направя щастлив.. - промълвих закачливо с мек глас. Обгърнах го хубаво с ръце :
- Ти ще си моето семейство,ти и малкото бебче което ще имаме. - усмихнах се широко и го погледнах.
Никога не си бях мислела че толкова бързо бих се привързала към някога,може би когато срещнеш човека за теб всичко става бързо?
Преобърнах го и нацелувах гръдния му кош,а след това се сгуших в него.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 2:04 pm

Грубите му ръце нежно обвиха телцето й и той я прегърна. Тя се сгуши в него и той каза:
-Това ме радва, но... гадното е че ще сме разделени за сега.. първата ми работа, като се прибера е да говоря с главние - след тези думи се усмихна и допълни:
–Ти си... прекрасна - целуна я и се отпусна, като усещаше тялото й върху своето. Започна да я гали по гръбчето и даже взе дрешката й, за да я загъне леко, камо ли че беше топло в тази вечер. Усмихна се и допълни:
-Какво искаш да е бебчето ни.. момче или момиче... -погледна я и допълни:
-Или и двете?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 2:17 pm

Пръстите ми гъделичкащо се разхождаха по корема му,устните ми от време на време целуваха кожата му.
Тялото ми се сгуши в неговото,така в сякаш никога нямаше да го пусна,но знаех че се налага.
Той ме загърна с дрехата ми,а аз с усмихнах.
- Ще се радвам и на двете миличък.. все пак бебчото ще е нещото което ще ни свързва най-много. - промълвих усмихнато. погледнах очите му,блестяха прекрасно,като звездите на небето.
- Ами ти какво искаш мили? И двете?
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 2:22 pm

Той я целуна и каза:
-Искам и от двете по много.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Искам момиченца, който да имат красотата на майка си и момченца, който да имат уменията й.. искам всичко, което е с теб и от теб - след тези думи се забеляза слънцето, което се подаваше. Вече беше сутрин. Той го загледа и каза:
-Ето го и слънцето, което ще ни раздели за днес.. - след тези думи я целуна и допълни:
-Имаме още малко време.. нека си поговорим за нас... кога ще те видя отново - след тези думи той я погали по бузката и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Леа Деви
Елф
Леа Деви


Оръжие : Лък 'Анджелиус'
Живее в : Норея, Девънхайд

Герой
Злато: 360
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 2:41 pm

Думите му ме караха да се изчервявам.. знаеше как да ме размекне.
Погледнах слънцето и въздъхнах. Погледнах го с малко тъжен поглед,но усмивката не слизаше то лицето ми. Откачих един медальон от шията си и му го подадох.
- Когато можеш да дойдеш отново до тук,просто отвори медальона и аз ще знам че ще дойдеш. Ще видя къде ще отидем. - промълвих. И двамата се изправихме. Започнахме да се обличаме и отново отидохме до дървото взех чантичката си и го погледнах. Приближих се и се сгуших в него без да промълвя и дума,сега и двамата трябваше да внимаваме.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Демон
Даре мо Най


Живее в : Еленор, Девънхайд

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 2:48 pm

Той я прегърна и му се искаше да не я пуска, но трябваше. Целуна я и каза:
-Ще оправя нещата.. след няколко години ще живеем заедно и ще разправяме на децата си как сме се запознали - целуна я отново и каза:
-Обичам те - след тези думи я стисна малко по-силно и бавно се отдели от нея. Усети, че някой приближава и й каза:
-Приятен ден, сладкишче - целуна я отново и езичето му се заигра с нейното. Отдели се бавно и се затича на някъде през полето...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Sponsored content





Червената поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червената поляна    Червената поляна  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Червената поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Архиви :: РП архив-
Идете на: