Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Съобщения + Задължения

Go down 
АвторСъобщение
Алия Блейс
Алтен
Алия Блейс


Оръжие : Жезъл
Живее в : Нория

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Съобщения + Задължения Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения + Задължения   Съобщения + Задължения EmptyСря Юли 06, 2011 9:48 am

Тук ще можете да откриете всичко, което наскоро е хрумнало на ръководителката ви. Което включва съобщения за тренировките, нови задължения, които трябва да спазвате и така...

Ето и първото нещо, с което задължавам всички трениращи сентинели.
Съобщения + Задължения 96384967

Преди да започнете мнението си, моля напишете най-отгоре какво точно искате да упражните и съответно - да подобрите.
Пример: Тренировка 1 за бързина.


Умението ще го получите тогава и само тогава, когато аз реша, че сте достатъчно добри, за да си заслужите точките интелигентност отгоре. Някои може да я получат веднага, други може да им се наложи да се постараят с повече от едно РП мнение. Всичко зависи от това колко добри са ви постовете. След всеки пост ще можете да видите рецензия от мен и съответно - дали ви давам точки интелигентност за него. * знам, зла съм * Едва, когато си спечелите 2-те точки интелигентност, тогава ще имате възможността да започнете упраженията, които да подобрят ловкостта ви.

Съобщения + Задължения 96384967

~ Ако желаете аз да присъствам на тренировката ви, тоест да пишем мини историйка - преподавател с ученик, то е достатъчно само да ми пишете ЛС.

Върнете се в началото Go down
 
Съобщения + Задължения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съобщения
» Правила, разяснения и съобщения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Архиви :: Архив-
Идете на: