Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Война.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Наталия Лоугън
Алтен
Наталия Лоугън


Оръжие : Жезъл на Дáевите
Живее в : Eленор, Девънхайд

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Война. Empty
ПисанеЗаглавие: Война.   Война. EmptyСря Авг 03, 2011 11:37 pm

Както знаете расите са се съюзили по две по две. Тук обаче се разделяме само на два отбора - Добрите и Лошите.
Лошите се знаят кои са си по между си, добрите не се знаят. Целта на играта е един от двата отбора пръв да елиминира противниковия - как става това? Ами предполагам се усещате, че добрите трябва да познават кои са лоши и кои не и за това изцяло трябва да разчитат на интуицията си. Лошите се разбират някъде отделно кой ще убиват и техния бос ( който аз ще избера ) ми казва по лс коя е жертвата им и така. Тъй като те са с предимство, ще са по-малко - да кажем 4-7, а добрите ще са да кажем 12-15.
Ето как протича едно денонощие.
Денят протича от 7 сутринта до 5 часа след обяд. През деня добрите се разбират в темата на играта кой ще убиват от лошите и на края на деня ( тоест към 5 без нещо ) вече трябва да са напълно сигурни в избора си. Ще е най-добре боса на добрите ( който ще избера ) да събира гласове, за да не стават обърквания.

Следва нощта, която е от 5 часа след обяд до 7 сутринта. ;д През нея да кажем на скайп или някаква друга алтернатива - лошите се разбират кой от добрите искат да елиминират и когато са напълно сигурни в избора си, боса на лошите ми пише ЛС тук кой са избрали и аз ви съобщавам. : )

Надявам се да сте разбрали всичко, записвайте се в тази тема и когато съберем към 20 човека ( не знам откъде ще ги извадим толкова ) ще направя нова тема, където ще играем.

Участници:
Кристóф Де Лорен
Никълъс Дьо Болеро


Последната промяна е направена от Наталия Лоугън на Чет Авг 04, 2011 9:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Никълъс Дьо Болеро
Земен повелител
Никълъс Дьо Болеро


Оръжие : Земната стихия
Живее в : Под дървото на мечтите в царството на мама Деметра...

Герой
Злато: 60
Най-важното за героя:

Война. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Война.   Война. EmptyЧет Авг 04, 2011 6:05 am

Изглежда забавно. Не схванах само как ще се определи отбора на добри щом те не знаят кои са?! 😊 Но все пак ме пиши! ^^
Върнете се в началото Go down
Наталия Лоугън
Алтен
Наталия Лоугън


Оръжие : Жезъл на Дáевите
Живее в : Eленор, Девънхайд

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Война. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Война.   Война. EmptyЧет Авг 04, 2011 9:34 am

Аз ще определя кои са добрите и на лс на всеки отделен ще съобщя какъв е. Тоест на теб на лс ще ти напиша "Ти си от добрите ^^" Или "Ти си от лошите ^^"
И така. А добрите не се знаят по между си.
И МОЛЯ ВИ не издавайте какъв сте, защото смисъла на играта се губи така.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Война. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Война.   Война. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Война.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: