Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Идеи, предложения...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... EmptyПон Авг 01, 2011 1:59 pm

Имам си нещо наум, но тъй като трябва и вие да се включите искам да ми дадете оригинални идеи за първата сюжетна линия на форума. Ако нищо не ме грабне, ще действаме по моя план, който ще разкрия по-нататък, мили мои. :lol:

П.П. Искам да вметна също, че специално за сюжетната линия ще можете да създавате свои уникални NPC-та, с които ще си служите, стига да има нужда. Разгърнете въображението си, може да ми представите ВСИЧКО. ^^
Върнете се в началото Go down
Холдън Блек
Върколак
Холдън Блек


Живее в : Силвърмун

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... EmptyПон Авг 01, 2011 2:17 pm

Ами аз предлагам да има нещо като (поради липса на друга добра дума) Антихрист. Или в случая Антидев (колкото и тъпо да звучи). Ако още не сте се досетили имам предвид, че може да се направи NPC, който се отрича от даевите и тяхното 'командване', скарва съюзническите раси по между им и изобщо цели да се въздигне на нивото на даева, обаче след всичките му злини, народа се осъзнава, пък и даевите помагат и всичко е потушено след битки и сума си проляти кървища. :mhm:
Върнете се в началото Go down
Наталия Лоугън
Алтен
Наталия Лоугън


Оръжие : Жезъл на Дáевите
Живее в : Eленор, Девънхайд

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... EmptyПон Авг 01, 2011 2:25 pm

Според мен идеята ти е много яка, стига шефа да я одобри^^
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... EmptyПон Авг 01, 2011 2:30 pm

Да, наистина е много хубава, браво. Може да се навърже и с моята даже. Мда. Сега чакаме друг ентусиаст да измисли нещо? :Boogie:
Върнете се в началото Go down
Никълъс Дьо Болеро
Земен повелител
Никълъс Дьо Болеро


Оръжие : Земната стихия
Живее в : Под дървото на мечтите в царството на мама Деметра...

Герой
Злато: 60
Най-важното за героя:

Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... EmptyВто Авг 02, 2011 9:56 am

1. Ако може да доукрася идеята на Холдън Блек, ще дам идея за Бойно Поле или нещо такова, където да се провеждат битки, войни(надявам се да няма кръвопролития) или дуели например.
2. И нещо от мен...Предлагам да има нещо като Купидон, но не бебе с крилца, а например смърт с бели дрехи и... флейта или арфа. Ще се явява като Купидон обаче няма да има стрели, а който чуе мелодията да си влюбва в друг, който я чуе. Може и да се добави бонус ако например е арфа да се сменят струните и ако напр. е със златни хората да се влюбват, а ако е със сребърни хората да се намразват(или убиват). Нещо като Неутрален герой, който се появява рядко, но след себе си оставя всичко променено (коренно променено).
3. Също няма да е зле да се направи и Метеорологична станция и някой да пише какво ще е времето навсякъде в Девънхайд. Естествено това може да е герой, но това да не се счита за РП(и все пак да се заплаща за труда) или да е NPC метеоролог/метеороложка, който да се занимава само с това. Идеята ми дойде, защото може да се уточняват сезони, дни, времето. Особено последното. Няколко човека могат да пишат например при някое езеро и да пишат, че вали, а други да пишат до реката(която примерно минава близо до езерото) и да пишат, че там е изпепеляваща жега.

П.П.Хора, бъдете по-активни, за да се осъществят тези идеи!
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... EmptyПет Авг 05, 2011 5:54 pm

Окей, второто ще го имам предвид, обаче първото не ми вдъхва доверие изобщо. Чакам други идеи, давайте. Така ще привлечем още хора във форума пък и на вас ще ви е по-интересно, не мислите ли? Е, тогава казвайте. Искам всичко, което ви дойде на ум - откъде да знаеш, може пък и да е гениално? :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Идеи, предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи, предложения...   Идеи, предложения... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Идеи, предложения...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предложения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Архиви :: Архив-
Идете на: