Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледахте...?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алия Блейс
Алтен
Алия Блейс


Оръжие : Жезъл
Живее в : Нория

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Последният филм, който гледахте...? Empty
ПисанеЗаглавие: Последният филм, който гледахте...?   Последният филм, който гледахте...? EmptyПет Юли 08, 2011 11:40 am

Е, кой беше?

Аз реших да си припомня по-старичките филми и гледах "Дневниците на принцесата"
Върнете се в началото Go down
Никълъс Дьо Болеро
Земен повелител
Никълъс Дьо Болеро


Оръжие : Земната стихия
Живее в : Под дървото на мечтите в царството на мама Деметра...

Герой
Злато: 60
Най-важното за героя:

Последният филм, който гледахте...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте...?   Последният филм, който гледахте...? EmptyПет Юли 08, 2011 12:19 pm

Алия Блейс написа:
"Дневниците на принцесата"
Какво съвпадение :lol:
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Последният филм, който гледахте...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте...?   Последният филм, който гледахте...? EmptyСъб Юли 09, 2011 10:35 am

Първи епизод на Skins, иначе за филм точно не си спомням. Мисля, че беше Американски пай едно. :gap:
Върнете се в началото Go down
Айлийн Ансън
Алтен
Айлийн Ансън


Оръжие : Жезъл на Дáевите

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Последният филм, който гледахте...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте...?   Последният филм, който гледахте...? EmptyПон Юли 11, 2011 3:47 pm

Ъмм, мисля, че беше „ 50 Първи Срещи “ с Дрю Баримор и онзи от Дърти Хлапета :D :D
Върнете се в началото Go down
Ишара Саа'диз
Елф
Ишара Саа'диз


Живее в : Норея

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Последният филм, който гледахте...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте...?   Последният филм, който гледахте...? EmptyПон Авг 01, 2011 12:20 pm

Black snake moan
Знам за него от самото му излизане, а го гледам чак сега, което е жалко, предвид историята му. Филмът е много ценен, макар че нагарча. Хареса ми, че не натрапва поуките си - не можеш да превъзпиташ някого насила; за да му помогнеш, трябва да го разбереш. И че всеки може да намери спасение, дори на най-неочакваното място. Играта на Самоюел и Кристина е превъзходна, жестокият блус през цялото време създава уникална атмосфера и прави филма задължителен за гледане, а самият край с верижката и песента е ужасно красив.

Единственото лошо нещо във филма е Джъстин Тимбърлейк, изключително неубедителен като актьор, но поне екранното му време е ограничено. Друг би могъл да даде още на персонажа, но при Джъстин Рони си остана безхарактерен лигльо.

(А роклите, които Лес ѝ купи, бяха прекрасни. :> )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледахте...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте...?   Последният филм, който гледахте...? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледахте...?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Последният SMS, който получихте?
» Последният SMS, който вие изпратихте?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: