Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Последният SMS, който получихте?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алия Блейс
Алтен
Алия Блейс


Оръжие : Жезъл
Живее в : Нория

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Последният SMS, който получихте? Empty
ПисанеЗаглавие: Последният SMS, който получихте?   Последният SMS, който получихте? EmptyСря Юли 06, 2011 6:48 pm

Е, кой беше той? Моят последен беше...:

Код:
Ms, sis.
Особено смислен, както виждате.
Върнете се в началото Go down
Аналивèрия Вáрестен
Огнен повелител
Аналивèрия Вáрестен


Оръжие : Кама
Живее в : Лориен

Герой
Злато: 1000
Най-важното за героя:

Последният SMS, който получихте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният SMS, който получихте?   Последният SMS, който получихте? EmptyСря Юли 06, 2011 7:51 pm

Код:
Миме аз съм геша ако си в варна ела в пясъка да те видя


Точно предаден смс... както забелязвате изключително забилия, но иначе страхотен човек не използва/познава абсолютно никакви препинателни знаци.... да не говорим за "във" пред дума(в случая име на град), започваща с "в"...А да не говорим, че собствените имена по принцип се пишат с главна буква.. ;х;х... ;д;д;д Е, поне можем да се раздваме, че знае що е "кирилица". ;д;д
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Последният SMS, който получихте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният SMS, който получихте?   Последният SMS, който получихте? EmptyСря Юли 06, 2011 8:20 pm

Код:
'Знаеш ли какво правя сега? Стоя, леко хванала се за ръба на терасата, борейки се с невероятното желание да седна там. Местя поглед от приглушените светлини на града (толкова великолепен отвисоко, ах.), трептящите сребристо-сини звезди, лунния сърп (несравнимо искрящ!) и цялото мастиленосиньо небе. Преди малко падна звезда... А може би така го видя въображението ми? Нищо, аз си пожелах нещо. Все още вярвам в чудеса, посинявам и ... си мисля за теб. <3'

:love:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният SMS, който получихте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният SMS, който получихте?   Последният SMS, който получихте? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последният SMS, който получихте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Последният SMS, който вие изпратихте?
» Последният филм, който гледахте...?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: