Девънхайд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Съобщения

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Наталия Лоугън
Алтен
Наталия Лоугън


Оръжие : Жезъл на Дáевите
Живее в : Eленор, Девънхайд

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения   Съобщения EmptyПон Юни 20, 2011 12:12 pm

Тук ще постваме всичко важно, което трябва да знаете.
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения EmptyСря Юли 06, 2011 11:10 am

Въвеждам нова система за развитие на героите: След като напишете РП с някой човек и смятате, че е напълно готово и завършено, се обърнете към мен или някой друг от даевите по ЛС, а ние ще Ви доставим определени точки интелигентност, атака, защита или ловкост, които да подобрят героя Ви. Злато също ще се дава. Надявам се да го оцените. :)
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения EmptyСря Юли 06, 2011 2:09 pm

Имате шанс да създадете собствен магазин по ваша идея, като абсолютно всичко сте си измислили самички и си печелите пари от закупените стоки. Идеите си можете да изпращате по ЛС на МЕН, като аз ще одобрявам/отхвърлям всяка една след дълъг дълъг преглед. Можете да измислите абсолютно всичко, каквото ви дойде на ума и имайте предвид, че от всяка покупка 50% от парите ще идват за вас. Можете да си създадете NPC след като магазина ви е одобрен и да го направите реалност. Той ще си е пълноправен както всички други и ще е на улица Ривъндейл. Не забравяйте да сложите абсолютно всички ваши измислени неща към списъка с продуктите, за да мога да оценя всичко до едно. Искам да имате име на магазина и измислен продавач, с който ще се регнете после и ще си продавате с него. Това е засега нещото, което имах да Ви кажа. Очаквам свежи идеи. Съобщения 2678328763


Последната промяна е направена от Артър Ентгард на Нед Фев 26, 2012 12:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ейлин
Върховен Алтен
Ейлин



Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения EmptyЧет Авг 04, 2011 1:16 pm

Ще ви помоля да си развивате РП-тата и в друга насока освен СЕКС. -.- Магични същества сте, използвайте си дарбите, пък ако ще се влюбвайте, гледайте да не правите онази работа на третия пост, щото вече става банално. :sleep:
Върнете се в началото Go down
Наталия Лоугън
Алтен
Наталия Лоугън


Оръжие : Жезъл на Дáевите
Живее в : Eленор, Девънхайд

Герой
Злато: 10 000
Най-важното за героя:

Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения EmptyПет Авг 12, 2011 9:19 am

Хора, ще имаме нов... пригответе се.....

НОВ СТРАХОТЕН ДИЗАЙН, ИЗРАБОТЕН ОТ ЛЮБИМИЯ НИ БОС!

...
...
...

Може да пляскате?

Честито на нас! ^^

О, имам и още едно съобщение. В четвъртък любимото ни админче отпрашва за Испания и.... drumroll please... ЩЕ СЕ ВИДИМ! Ще дойде до София! :dance:
Тъм тъм. Като замине; :yaaa: ще остави всичко в мои ръце, така, че да ме слушкате, иначе ще раздавам шамаретки! }{

Bai naaaaao.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения Empty

Върнете се в началото Go down
 
Съобщения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съобщения + Задължения
» Правила, разяснения и съобщения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Девънхайд :: Основа :: Информация-
Идете на: